• Image 07

Hakkımızda

Firmamız; 1998 yılında Ankara’da kurulmuş olup halen 5000 metrekare kapalı alanda hizmet veren sektörün en köklü firmalarından biridir. Ana faaliyet alanımız; endüstriyel çamaşırhane ekipmanlarının imalatı ve satışıdır.

Bünyesinde birbirinden bağımsız ve denetleyici profesyonel departmanlar kurmuş olan firmamız; yenilikçi, sektöre değer katan, müşteri odaklı çalışmalar yapan, hizmette standartlara uygunluğu ve kalitede sürekliliği sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

25 yıla yaklaşan tarihimizde Yerli Malı Belgesi’ne sahip yerli üretim olan ürünlerimizin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Türkmenistan, Irak, Karadağ, Suriye, Suudi Arabistan başta olmak üzere tüm dünyada tercih edilmesinin haklı gururunu yaşamaktayız.

Sektördeki köklü geçmişine dayanan tecrübesi, yeniliklere açık ve teknolojik gelişmeleri takip eden uygulayıcı kadrosu, ISO 9001, TSE, TSEK, CE kalite belgelerine sahip ürünleri, Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesine dağılmış yetkili teknik servisleri, satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile firmamız; siz değerli müşterilerimize bugün olduğu gibi gelecekte de en iyi şekilde hizmet sunmaya devam edecektir.

Kalite Politikamız

Kaliteyi sağlamak için; Hizmette standartlara ve yasalara uygunluğu, Endüstriyel ürünlerimizin hızlı ve güvenilir hizmet ile sunularak müşteri memnuniyetini artırmayı, Katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışı çerçevesinde tüm departmanlarda liderliği teşvik etmeyi, Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin sağlanmasını, Personeline sağlıklı, güvenli çalışma ortamının ve sürekli eğitim olanaklarının temin edilmesini kendisine amaç edinmiştir. Her zaman daha iyiye ulaşmayı hedeflemek şirketimizin Kalite Politikasıdır.

× WhatsApp